LEGO 41382 Friends Advent Calendar
LEGO 41382 Friends Advent Calendar
LEGO 41382 Friends Advent Calendar
LEGO 41382 Friends Advent Calendar

LEGO 41382 Friends Advent Calendar

0,00
Marka : Lego
Fiyat : ₺179,90(KDV Dahil)
₺23,36 'den başlayan taksitlerle
Heartlake City’den arkadaşlarının yardımıyla büyük güne hazırlan. Yılbaşına kadar her gün odanda sergilemek ya da ağaca asmak için yeni bir model yap. Bu oyuncak yılbaşı takviminin içinde yılbaşına özel sürprizlerle birlikte en sevdiğin LEGO® Friends karakterlerini hatırlatacak parçalar gizli.
LEGO® Friends 41382 Yılbaşı Takvimi ile küçük oyun severinizin yılbaşına hazırlanmasına yardım edin. Her gün yeni bir kapı açarak çocukların yavaş yavaş yılbaşına geri saymasına yardım edin. 24 kapının arkasında Heartlake City dünyasını yansıtan, parçalarla yapılan hediyeler var. Yatak odasında sergilediklerinde ya da kurdeleyle ağaca astıklarında yılbaşının coşkusuna coşku katacak. Bir Mia mini bebek, 2 penguen, 2 robot, bir hamster ve bir kardan figürü dahildir.
• Bir Mia mini bebek figürü, bir kardan adam, hamster, 2 penguen, Zobo ve Zobita figürleri dahildir.
• Yatak odasını süslemek ya da ağaca asmak için Mia mini bebek figürü, 2 penguen, Zobo, Zobita, pasta, kar tanesi, paten, zencefilli kurabiye ev, sokak lambası, tren, hediye kutuları, kızakta hamster, kaset çalar, çikolata, baston şeker, Yılbaşı ağacı, telsiz, kalp, çorap, posta kutusu, dikiş makinesi, Fındıkkıran askeri ve ökse otu gibi 24 hediye içerir.
• Çocuğunuz yılbaşı temalı her yeni modelle gittikçe daha da heyecanlanacak.
• Yılbaşı hediyeleri yatak odasında sergilendiğinde ya da ağaca asıldığında çok güzel görünür.
• LEGO® Friends oyun setleri hayali oyunları teşvik eder, model yapmayı yaratıcı ve eğlenceli hale getirir.
• Bu set, sıradan kahramanlar ve gerçek dünyadan heyecan verici senaryolarla dolu LEGO® Friends dünyasının bir parçasıdır.