LEGO 75236 Star Wars Duel on Starkiller Base

0,00
Marka : Lego
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
₺20,76 'den başlayan taksitlerle

Star Wars: Güç Uyanıyor filminden heyecan verici bir Işın Kılıcı düellosunda Kylo Ren, Rey’e karşı! Dönen tabanlara yerleştir ve düelloya hazırlan. Gizli silahı ortaya çıkarmak için güçlü Işın Kılıçlarıyla ağaçları devir. Ama dikkatli ol! Starkiller Üssü patlamak üzere, açılan yarığa düşmemek için dikkat et!

75236 Starkiller Üssü’nde Düello yapım oyuncağıyla Star Wars: Güç Uyanıyor filminden unutulmaz anları canlandır. İlk Düzen’in bozulan Starkiller Üssü’ndeki bir orman sahnesinde, Star Wars™ hayranı çocuğunuz Rey’i ve baş düşmanı Kylo Ren’i dönen üslere yerleştirip, Işın Kılıcı düellosu yaptırabilir. Bu eğlenceli LEGO® Star Wars yapım oyuncağı, üs parçalandığında bir yarık açılacak şekilde menteşeli yapılmıştır, ayrıca karakterler ağaçları devirdiğinde gizli bir blaster ortaya çıkar. Starkiller Üssü’nde destansı yaratıcı oyunlara hazırlan!

• Rey ve Kylo Ren LEGO® Star Wars™ minifigürleri dahildir. 

• Star Wars™ koleksiyon yapım oyuncağının Işın Kılıcı düelloları için dönen tabanları, devrilen ağaçları (birinin altında gizli blaster) ve karakterlerin sığınması için açılan bir yarık oluşturan menteşeli tasarımı bulunur. 

• Silahlara Rey'in mavi Işın Kılıcı ve Kylo Ren'in kırmızı Işın Kılıcı dahildir. 

• Rey ve Kylo arasında baş döndürücü bir Işın Kılıcı düellosu için tabanları döndür! 

• Starkiller Üssü ağaçlarını devirerek gizli blasteri ortaya çıkar. 

• Kylo Ren minifigürünün gövde, baş ve bacak baskısı yeni Nisan 2019 versiyonudur.